Дочірнє підприємство “Навчально-курсовий комбінат “Кривбасбуд” Державного публічного акціонерного товариства “Будівельна компанія “Укрбуд” розпочало співпрацю з Товариством з обмеженою відповідальністю “ПоліСерч” у напрямку підготовки квалафікованих працівників для роботи на промислових підприємствах Республіки Чехії.

На умовах договору Навчально-курсовий комбінат “Кривбасбуд” забезпечує підготовку висококваліфікованих зварювальнів для роботи в Чехії на замовлення ТзОВ “ПоліСерч” (місто Львів, вулиця Героїв АТО, будинок 73, корпус 4, поверх 3). 

ТзОВ “ПоліСерч” працює в Україні на підставі Ліцензії Міністерства соціальної політики №699 та співпрацює з Чеською Республікою відповідно до ухвали влади Чехії від 28.07.2016 року, гарантуючи офіційне працевлаштування, безоплатні консультативні та інші послуги, робочі візи терміном на 2 роки з подальшим подовженням.

Детальну інформацію щодо проекту співпраці можна отримати в ДП “НКК “Кривбасбуд” особисто за адресою: місто Кривий Ріг, вулиця Вітчизни, будинок 9 або за телефоном: (056) 462-80-85 – приймальня директора.