22 червня 2017 року Дочірнє підприємство «Навчально-курсовий комбінат «Кривбасбуд» Державного публічного акціонерного товариства «Будівельна компанія «Укрбуд» святкує своє 60-річчя!

«Кривбасбуд» непросто заклад професійної освіти, це її центр на Криворіжжі, оскільки заклад здійснює підготовку за 48 спеціальностями і протягом своєї історії «Кривбасбуд» зберігав та примножував традиції професійної освіти.

Заклад відомий далеко за межами Криворіжжя та Дніпропетровщини, організовуючи навчання на високому не лише в м. Кривому Розі, а й невеличких містах області. За більше ніж півсторічну історію свого існування заклад заслужив не лише повагу, а й авторитет у мешканців міста.

                                                                                   

На сьогодні ДП «НКК «Кривбасбуд» сучасний центр професійної освіти, що активно співпрацює з органами державної влади та місцевого самоврядування, центрами зайнятості та соціального захисту, об’єднаннями громадян (ОСББ, творчі спілки, громадські організації, спортивні федерації, спілки інвалідів), промисловими підприємствами, приватним сектором, закладами освіти, науки, культури, охорони здоров’я Дніпропетровської та інших областей.

Багатство закладу не тільки в гарній матеріально-технічній та навчально-методичній базах, а й в досвідченому висококваліфікованому кадровому потенціалі закладу. Саме викладачі, як досвідчені фахівці своєї справи передають слухачам власні знання, енергію, розум, уміння. Протягом останніх років матеріально-технічна база регулярно поповнюється новим навчальним матеріалом, а також заклад розвиває власні інформаційні ресурси. Протягом 60 років ДП «НКК «Кривбасбуд» зарекомендував себе в міста та області, а останні декілька років вийшов і на Всеукраїнський рівень. Даний авторитет та нові можливості отримані завдяки роботі колективу, який сумлінно та самовіддано працює, показуючи високий професіоналізм у підготовці робітничих кадрів.   

                                                                                          

Як показує статистика в закладі щорічно збільшується кількість слухачів, що пройшли навчання, підвищення кваліфікації або перепідготовку. В період з 2005 року по 2016 рік в комбінаті пройшли професійне навчання за робітничими професіями 26 587 осіб, а підвищення кваліфікації 21 121 особа. Статистичні показники виключно зростають, оскільки якість навчання відповідає її вартості.

Кривбасбуд – один крок до професійної освіти!


Warning: fopen(/var/www/clients/client90/web232/tmp/GeoIP.dat-Kb7yrS.tmp) [function.fopen]: failed to open stream: Disk quota exceeded in /var/www/clients/client90/web232/web/wp-includes/Requests/Transport/cURL.php on line 138

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /var/www/clients/client90/web232/web/wp-includes/Requests/Transport/cURL.php on line 409

Warning: unlink(/var/www/clients/client90/web232/tmp/GeoIP.dat-Kb7yrS.tmp) [function.unlink]: No such file or directory in /var/www/clients/client90/web232/web/wp-admin/includes/file.php on line 506