ДП «Навчально-курсовий комбінат «Кривбасбуд» є державним професійно-технічним навчальним закладом першого атестаційного рівня, який забезпечує реалізацію потреб громадян у професійно-технічній освіті, оволодінні робітничими професіями та кваліфікацією відповідно до їх інтересів, здібностей та стану здоров’я.

ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО «НАВЧАЛЬНО-КУРСОВИЙ КОМБІНАТ «КРИВБАСБУД» – це органічне продовження більш як півстолітнього досвіду роботи підприємств в області перепідготовки, підвищення кваліфікації та підготовки робітничих кадрів, навчання на право виконання робіт підвищенної небезпеки, навчання з питань охорони праціПідприємство засновано у 1957 році для реалізації потреби у підготовці кадрів будівельної галузі. 

                                                                     

Комбінат «КРИВБАСБУД» надає освітні послуги з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації з понад 48 спеціальностей, у тому числі: Акумуляторник; Верстатник широкого профілю; Електрогазозварник; Електрозварник на автоматичних і напівавтоматичних машинах; Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування; Електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування; Кухар; Машиніст автовишки та автогідропідіймача; Машиніст бульдозера; Машиніст компресорних установок; Машиніст конвеєра; Машиніст крана (кранівник); Машиніст крана автомобільного; Машиніст трубоуладача; Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування; Наповнювач балонів; Оператор котельні; Піскоструминник; Слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електромеханіка); Слюсар-ремонтник; Слюсар-сантехнік; Стропальник; Тракторист тощо. 

Зараз іде процес ліцензування, планується наприкінці травня  впровадити ще 25 професій: Апаратник хімводоочищення; Бетоняр; Водій навантажувача; Грохотник; Ліфтер; Лаборант хімічного аналізу; Машиніст бурової установки; Машиніст екскаватора; Машиніст землесосного плавучого несамохідного снаряда; Машиніст конвеєра; Машиніст насосних установок; Монтажник з монтажу сталевих та ЗБК конструкцій; Муляр; Оператор теплового пункту; Опоряджувальник будівельний; Оператор заправних станцій; Оператор хлораторної установки; Слюсар з обслуговування ТМ; Слюсар з ремонту автомобілів; Слюсар-електрик  з ремонту та обслуговування вантажопідіймальних  кранів і машин; Тесляр; Тракторист с/г виробництва (категорії А1, А2, G1, G2, D). 

                                                                       

Для ефективного навчання з усіх професій навчальні кабінети обладнані плакатами, планшетами, схемами, стендами, макетами, технічною, технологічною та нормативною документацією в необхідному обсязі. Навчально-курсовий комбінат «КРИВБАСБУД» крокує в ногу з часом і постійно оновлює власну навчальну та матеріально-технічну базу, створюючи сучасні і в тоже час якісні умови для отримання гарних знань та їх застосування на практиці. З метою покращення навчальної діяльності ДП «НКК «КРИВБАСБУД» в пілотній варіації запустив Онлайн реєстрацію на навчання та пропонує всім бажаючим завантажити бланки замовлення на навчання

Підприємство забезпечено учбовими кабінетами, обладнаними необхідними наочними посібниками, майстернями.  Професійна підготовка робочих кадрів проводиться за навчальними планами і програмами, затвердженими Міністерством освіти і науки України. Виробниче навчання проводиться на підприємствах міста Кривого Рогу. Переваги оволодіння професіями в нашому комбінаті в можливості індивідуального навчання, проходження навчання без відриву від виробництва (вищих навчальних закладів, роботи), гнучкий графік відвідування занять.

                              

На даний час комбінат має вільні приміщення, які сдаються в оренду. Також, в приміщенні комбінату працює чудова їдальня.

Місце розташування комбінату. Комбінат розташований у місті Кривому Розі по вулиці Вітчизни 9, має зручну транспортну розв’язку: швидкісний трамвай (ст.Кільцева), маршрутне таксі, міський трамвай, міський тролейбус –  зуп.3-я дільниця. 


Warning: fopen(/var/www/clients/client90/web232/tmp/GeoIP.dat-TcxrLw.tmp) [function.fopen]: failed to open stream: Disk quota exceeded in /var/www/clients/client90/web232/web/wp-includes/Requests/Transport/cURL.php on line 138

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /var/www/clients/client90/web232/web/wp-includes/Requests/Transport/cURL.php on line 409

Warning: unlink(/var/www/clients/client90/web232/tmp/GeoIP.dat-TcxrLw.tmp) [function.unlink]: No such file or directory in /var/www/clients/client90/web232/web/wp-admin/includes/file.php on line 506